Software

Nejdůmyslnější termografický software pro lidskou tepelnou analýzu.

Snadno přístupné

Uložte všechny informace o termovizi v rámci jedné zabezpečené cloudové databáze v mobilní i počítačové verzi. Kompatibilní se všemi operačními systémy (Windows, Mac a Linux) a vyhledávači.

Sdílejte

Spravujte informace všech svých sportovců pomocí API od ThermoHuman.

Plně adaptabilní

Spravujte a přizpůsobujte svá data, tabulky a grafy podle potřeby exportem přizpůsobených infračervených dat do CSV / Excel / PDF

1) Termogram

Pořiďte termosnímek pomocí kompatibilní termografické kamery.

2) Automatická segmentace  

Ušetřete čas automatickou identifikací více než 100 oblastí liského těla.

3) Avatar

Intuitivním způsobem reprezentujte významné teplotní metriky.

Dashboard

Řídicí panel ThermoHuman umožňuje centralizovat každý jednotlivý aspekt související s termografickými daty do flexibilní cloudové platformy.  ThermoHuman je tak velmi snadně přístupný pouze s připojením k internetu, bez nutnost stažení aplikace či programu do PC.

Nahrajte termogramy

Nahrajte své termogramy a analyzujte je během několika sekund. Centralizujte všechny své infračervené snímky a vytvořte rychlý tepelný profil vašich objektů s ohledem na jejich každodenní odezvu. Automatická detekce oblastí těla ThermoHuman je jedinečný termografický software o sportovním výkonu, sportovní medicíně a fyzioterapii, který se specializuje na inteligentní termální analýzu.

Kvalitní analýza

Pro lepší pochopení tepelné fyziologie vám kvalitativní zobrazení umožní vybrat si mezi různými možnostmi, jako je změna barevné palety, vytváření izoterm a úpravy segmentace.

Kustomizace

Vizualizujte data ThermoHuman pomocí tabulek, grafů a avatarů. Exportujte všechna data do excelu. Ovládáním oscilací v asymetrických oblastech zájmu budete schopni lokalizovat tepelné abnormality vašeho sportovce, pacienta nebo klienta.

ANALÝZA INFORMACÍ Z VÍCE NEŽ 100 OBLASTÍ TĚLA

Horní a dolní část těla (zepředu)

Horní a dolní část těla (zezadu)

Chodidla